turkcell

KAMPANYA KOŞULLARI 
1.      Turkcell’lilerin www.teknopi.com sitesinden yapacağı 50 TL – 100 TL arası alışverişe; haftalık 50 TL/125 DK,  100 TL ve üzeri alışverişe ise; haftalık 100 TL/250 DK hediye. Turkcell'lilerin yapacağı alışverişin karşılığında verilecek şifre kartlarda yer alan şifreyi aralarında birer boşluk bırakarak “SIFRE AD SOYAD” yazıp 1579'a gönderecek ve bunun karşılığında 7 gün boyunca kullanılacak konuşma kazanacaklardır.
2.       24 Mayıs  - 31 Ekim 2013 tarihleri arasında yapılan alışverişlerde geçerlidir.
3.      Kampanya kapsamında kazanılan TL/dakika ödülleri aboneler arasında transfer edilemez.
4.       Haftalık pakette kampanya katılımcıları için paket yüklemesi gelecek bilgilendirme mesajının ardından 7 gün boyunca geçerli olacaktır. Turkcell sistem yoğunluğu nedeniyle haftalık paket yüklemelerinde gecikme hakkını saklı tutar.
5.      7 günlük konuşma paketi  50 TL / 125 dk ve 100  TL/  250 dk  ile sınırlıdır.
6.      Kampanyaya kısa mesaj ile sadece Turkcell aboneleri katılım yapabilir. Kampanyaya kısa mesaj ile katılım Turkcell için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL.Operatörler katılım mesajı birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.
7.      Kazandığınız hediye TL/dakikaları yükleme tarihinden sadece Turkcell’den Turkcell’e yapacağınız aramalarda kullanabilirsiniz.
8.      Kazandığınız hediye TL/dakikaları aşağıdaki ücretlendirme kurallarına göre harcayabilirsiniz:
 
•        gençTarife abonesi gençTarife abonesini ararsa dakikası 0,2 TL; atış periyodu 60 sn
•        gençTarife abonesi Turkcell abonesini ararsa dakikası 0,4 TL; atış periyodu 15sn
•        Diğer ön ödemeli aboneler Turkcell abonesini ararsa dakikası 0,4TL; atış periyodu 15 sn
•        Var olan hediye TL’lerinizle yapabileceğiniz maksimum konuşma süresini aştıktan sonra kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz.
9.      7 günlük paket kalan hediye TL’leriniz için: *123*81#’ yi arayabilirsiniz.
10.  7 günlük pakette Faturalı kurumsal aboneler için şirket içi görüşmelerde bedava dakikalar geçerli değildir. Hazır Kart ve Muhabbet Kart’lı kurumsal aboneler ve gençTarife’liler konuşma paketinden yararlanamamaktadır.
11.  Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan dakikalar geçerliliğini yitirecektir.
12.  Şifre kartların son kullanım tarihi 7 Kasım 2013’tur.
 


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.