Canon emici dolu hatası giderme reset yazılımları ücretsiz

Fiyatı düştüğünde e-posta ile haber ver
  • Fiyat:49.00 TL
  • İndirimli Fiyat:49.00 TL
  • Havale Fiyat:39.00 TL
  • Ürün Marka:TECHBOSS
Adet
Canon emici dolu hatası giderme reset yazılımları ücretsiz
Birlikte Alabileceğiniz Ürünler

KEÇE EMİCİ DOLU HATASI  Nİ GİDERMEK İÇİN ARTIK SERVİS ÜCRETİ ÖDEMEYECEKSİNİZ.

paket içeriği
4 ADET ALAMAN MALI 100 CC MÜREKKEP
100 CC SARI ,100 CC KIRMIZI, 100 CC SİYAH, 100CC MAVİ MÜREKKEP

TÜM CANON PRİNTERLAR İÇİN KEÇE EMİCİ KARTUŞ HATALARINI RESETLEYECEK TEKNİKS SERVİS YAZILIMI  VE KULLANIM KLAVUZU HEDİYE (EMİCİ DOLU HATASI RESET PROGRAMI )

MÜHENDİSLERİMİZİN HAZIRLAMIŞ OLDUĞU TÜM HATA KODLARINI GİDERMEK İÇİN KULLANILAN RESİMLİ KULLANIM KULAVUZU HEDİYEDİR.


BU YAZILIM SAYESİNDE TEKNİK SERVİSLERE ASLA RESETLEMEK İÇİN ÜCRET ÖDEMEYECEK YADA KARGO İLE PRİNTER GÖNDERMEYECEKSİNİZ ...

ÖZELLİKLER

Mürekkeplerimizin Hammedesini   Dünyanın En büyük Mürekkep Hammade üreticisi olan CABOT firmasından almaktayız. Ve mürekkeplerimizi Almanyada Üretmekteyiz

Mürekkebimizin En önemli özelliği hammadesinin Organik hammadeden değil Elektrostatik Özelliğe sahip İnorganbik Ağırmetallerden üretiliyor olmasıdır.

Bu sayade Elektron Yüklü hammade zerrecikleri Bir birlerini iterek Sıvı içinde Homojen dağılmayı Sağlarlar.  Bu sebeple Mürekkepte çökme olmaz Tortulaşma olmaz Kartuş kafasını Tıkmaz Ve kartuş ömrü 20.000 sayfadan fazla yazdırabilecek kadar uzar.

BU SEBEPLE KARTUŞLARINIZA 20.000 SAYFAYA KADAR GARANTİ VERMEKTEYİZ.. DÜNYADA   MÜREKKEPLER DEN DOLAYI KARTUŞ AGARANTİ VEREN İLK VE TEK ŞİRKETİZ.. ( Diğer mürekkeplerle bir kartuşla en fazla 3.000 sayfa çıktı alabilirsiniz ) buda her 3.000 sayada 45 tl kartuş mailyetini arttırır.

Mürekkeplerimizin Vizkozitesi  Kartuş içindeki Mürekkeplerle Aynı olduğu için   kartuşlar baskı anında 3 pikolitre den fazla atım yapmaz Bu sebeple 100 cc mürekkeple 5.000 sayfa çıktı alabilirsiniz

Piyasada bulunan yerli yada uzakdoğu mürekkeplerle ancak 800 ila 1.500 sayfa arasında çıktı alabilirsiniz bunu sebebi  ise piyasadaki mürekkeplerin çok ince olması ve yazdırma anında kartuşun kağıda çok fazla mürekkep bırakmasıdır.

Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
1
Mesut @ 17 Eylül 2011
Yazıcıyı geçen yıl şubatta aldım.Yaklaşık 3 top kağıt kullandım.Üstüne üstelik yazın 2 ay boyunca hiç kullanmadım donma denen bir şey olmadı.Yazıcıda taş gibi herkese tavsiye ederim.
Ürün Bilgisi
Canon emici dolu hatası giderme reset yazılımları ücretsiz
Adınız *
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Varsa Kısa notunuz
Cep Telefonunuz *
Sabit Telefonunuz
E-Posta


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.